Service & Contact
Contact us

ADRES:

TFOA - THE FELLOWSHIP OF ACOUSTICS BV

Moerheimstraat 144
7701 CJ Dedemsvaart
the Netherlands

EMAIL CONTACT:

Verkoop en Inruil voorstellen:

Email: info@tfoa.eu

Customer service:

Email: customerservice@tfoa.eu

Reparatie & Restauratie afdeleng:

Email: laura@tfoa.eu

Telefoon

0031(0)523-232205

Fax

0031(0)523-233011

Management:

Rudi Bults: email:

Email: rudi@tfoa.eu

Medewerkers:

Laura Bults (Reparatie - Customerservice - Theater Dina - Muziekschool Vechtdal)

Email: laura@tfoa.eu

Coen Bults (Sales)

Email: coen@tfoa.eu

Erwin van de Ven (Reparatie)

Email: tfoa.erwin@gmail.com

Harry Fuhler (Reparatie)

Email: fuhlergitaren@ish.nl

Niek Jurjens(Sales - Webshop - Video)

Email: niek@tfoa.eu

Marc van Veldhuizen(Sales - Webshop - Theater Dina - Muziekschool Vechtdal)

Email: marc@tfoa.eu

Administratie:

Ingrid Brussaard

Email: administratie@tfoa.eu

BTW nummer en Kamer van Koophandel:

BTW number (VAT-UstID) NL851536748B01
KVK number (Chamber of Commerce-Handelskammer): 55029795

 

 

Ideal Paypal Visa Thuiswinkel Thuiswinkel